↓ Rubriky ↓
        

                           
Nejbližší vystoupení/Najbliższe występy         
11.3.2011 -> Třinec/Trzyniec, Hala Stars, megakoncert, start 17:00 /cena 200 kč,33 zł,8 euro

Jak jsem začala poslouchat Ewu Farnou

13. února 2011 v 13:27 | T. |  Me
Čau čau.
Na jedné opravdu dobré stránce o Ewě jsem našla odkaz na článek webu jednoho z adminů toho webu,který byl o tom,jak daný člověk přišel k Ewě.
Najdete tady.
Musím říct že se mi to teda líbilo ;D
No,a napadlo mě,že bych napsala taky svůj "příběh" o tom,jak jsem vlastně začal Ewu poslouchat.
No,tak začínáme. :)
Jednou na podzim,v roce 2006 jsem snad v rádiu nebo v televizi poprvé uslyšela hitovku Měls mě vůbec rád. V televizi běhaly reklamy na nové stejnojmenné album nového českého objevu,mladé,tehdy třináctileté zpěvačky Ewy Farné. Nevím, song se mi zalíbil,ale že bych ho zrovna nějak výrazně poslouchala,to asi ne. Už si to moc nepamatuji :D. Dokonce si pamatuju,když jsem jednou jela do obchodu s kamarádkou a její mámiu vybírat lyže a lyžáky pro tu kamarádku, že tam zrovna hrála Měls mě vůbec rád, a my jsme si obě tu písničku pozpěvovaly. No,ale doteď nevím, jak se mi do hlavy dostal nápad,přát si k Vánocům to její album. V té době jsem poslouchala spíš Tokio Hotel (ne,teď už je neposlouchám ;P), a jen si pamatuju,jak jsem seděla na posteli,a na papír pro "Ježíška" psala právě jméno Ewy a jejího prvního CD. No,CD jsem dostala, a začala ho poslouchat. Texty písniček jsem se postupně naučila skoro celé a skoro všechny. :D
Během následujícího roku jsem se o Ewu nijak víc nezajímala, než jen že jsem doma poslouchala cd skoro každý den. :P
celý článek

Potom jsem si jednou v srpnu koupila "Bravíčko" a tam,u horoskopů, našla fotku Ewy se změněnou image. Tedy, tmavší vlasy a ofina. No,nemohla jsem uvěřit, že je to ona. Ale strašně se mi to líbilo. :) Poté jsem jednou uslyšela sing Ticho. Nejdřív se mi moc nelíbil,ale pak už jo. :P
Jednou jsem jela někam autobusem a na zastávce si všimla fotky Ewy, u níž bylo napsáno že se koná Křest jejího CD Ticho. Doma jsem to riskla a zeptala se mámy,jestli by mě pustila na ten koncert. Přece jen mi v té době bylo 11 (no teď když mi je 14 se samozřejmě furt ptám :D).
Samozřejmě jsem nemohla jít sama,a mamku jsem tam nechtěla tahat, tak jsem vytáhla jednu kamarádku. No, mohla jsem,samozřejmě.Křest se konal v Lucerna Music Baru, stály jsme u podia,a bylo to fajn. Viděly jsme i Lucii Bílou,což bylo malé plus. No,byl to můj první koncert, a na to jsem si samozřejmě k Vánocům přála další cd Ticho.
Ns jaře roku 2008 jsem se přihlásila do Fa(j)nclubu pomocí pozvánky v CD a 16.června jsem šla na autogramiádu Ewy,kde jsem získala i první fotku s Ewou. :)
Den na to jsem šla na svůj druhý koncert, ale vlastně první velký. Závěrečný koncert Zazpívej si na Ewa Tour.
Pamatuji si,stála jsem ve třetí řadě, ale díky své malé výšce jsem nic moc neviděla :D Ale tak foťákem jsem něco zaznamenala, ale i tak to byl opravdu zážitek. Zpívat si z plných plic, všude okolo lidi se stejnou náladou, skákalo se, křičelo se.. Paráda. :)
No a pak už to jelo. Další koncerty (skoro všechny v Praze), prostě farnění.
Ewu poslouchám doteď, když vidím že je Ewa v Praze, ať někde jen spoluúčinkuje nebo má samostatný koncert, snažím se tam jít. :) Doma mám všechny české desky i DVD, později možná rozšířim i o Polské desky.
Díky Ewě jsem poznala pár dobrých lidí,zvlášť jednoho člověka si hodně vážím. O to víc,jakou náhodou jsme se seznámily (no,přes tenhle blog :D).
Nevím jak by můj svět a můj život vypadal,kdybych si tehdy cédéčko nepřála.
Ale vděčím tomu, jsem ráda že to dopadlo tak jak dopadlo, a Ewě fandím i dál. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol Carol | Web | 13. února 2011 v 20:50 | Reagovat

jj chodím do 9 =D...(teda spíš do 4 na osmiletej gympl ale to je to samý) jinak super blog...Evu jsem taky poslouchala a když mám chuť si zazpívat v čj, vždy jdu k ní =D =)

2 Ančí Ančí | 14. února 2011 v 16:29 | Reagovat

Jůůůů :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stavte se příště ;)