↓ Rubriky ↓
        

                           
Nejbližší vystoupení/Najbliższe występy         
11.3.2011 -> Třinec/Trzyniec, Hala Stars, megakoncert, start 17:00 /cena 200 kč,33 zł,8 euro

Ceny Anděl 2010

24. února 2011 v 9:36 | T. |  Novinky
Čau lidi :)
Jak asi víte ( :D ) včera se konaly hudební Ceny Anděl. Mohli jste se dívat v televizi, někteří (jako já :P) jste mohli být přímo pod podiem. Ano, líbilo se mi to :D
Ve třičtvrtě na 8 jsme stáli před Incheba Arenou v Praze, kde se ceny konaly. Lehce po osmé nás pouštěli postupně dovnitř, kde nás čekalo typické odbavování,nechávání tašky s pitim v šatně (grrr) a podobně. Teď už jen zbývalo stoupnout si na co nejlepší místo, čekat, případně vyhlížet slavné tváře ;D
celý článek

Ve 21:00 začal přímý přenos v televizi ČT1. Přímo před námi se objevili Tomáš Klus a Ewa, kteří si nejdříve stoupli na "molo", Tomáš spustil na svojí malou kytarku, a zazpívali uvítací písničku ;D Poté se vrátili zpět před nás za svůj pultík. Scénář měli napsaný opravdu dobře, a vždy když představovali kategorii tak jí zazpívali složenou písničkou. Mělo to něco do sebe,mě se to líbilo :D
No, jinak Zpěvačkou roku se stala Lucie Bílá, Zpěvákem roku David Koller, Skupinou roku (mí oblíbení :P) Nightwork,
Objevem roku se stali Republic of Two (upřímně neznám :O), Nightwork zvítězili ještě v Albumu roku a Videoklipu roku, Skladbu roku získala Debbi. Nejprodávanější desku roku získali Kabáti, a do Síně slávy, se dostal (no, osobne bohužel ne :(( ... ) Petr Muk.
Jinak co se týče Cen Anděl Dvacetiletí, které začaly 5 minut po skončení Cen Anděl (:D), tak Zpěvákem dvacetiletí se stal Jarek Nohavica, Zpěvačkou dvacetiletí Lucie Bílá (přála jsem jí to :P) a Skupinou dvacetiletí se stala Lucie.
No, a ve 23:20 byl všemu konec :) Jelikož jsme nakonec neměli lístek na raut, tak jsme se jen chvilku zdrželi u fotografování s tím, že se s někým vyfotíme. V plánu byl Leoš Mareš, který trochu blokoval vstup na holčičí záchody, a Lucie Bílá, jenže o tu byl takový zájem, že jsme si říkaly že už asi budeme odcházet. Mezitím přišla ještě Ewa s Tomášem,jenže na ty se nahrnuli fotografové a všichni ostatní,a to bychom už tam tak dlouho čekat nemohly.. Takže se jelo domů :)
Ano, bylo to skvělé, já jsem si to užila :) A Ewa jako moderátorka byla opravdu dobrá, i s přeřekem to zvládla perfektně :)
Jinak jsem ještě narazila na jeden článek, kde se psalo že se prý Farna objímá s exmilencem -> #mce_temp_url# (hele,blog.cz je nějakej novej a nevím co s tím je, každopádně odkaz funguje).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stavte se příště ;)