↓ Rubriky ↓
        

                           
Nejbližší vystoupení/Najbliższe występy         
11.3.2011 -> Třinec/Trzyniec, Hala Stars, megakoncert, start 17:00 /cena 200 kč,33 zł,8 euro

Pár článků

7. června 2008 v 14:59 |  Novinky

Idoly dětí jsou Ewa Farna, Zlata Adamovská a Gipsy.cz

Ewa Farna střídá v popularitě Anetu Langerovou. foto: Jetix
//<![CDATA[ /* &lt;![CDATA[ */ fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/900/129005-article-t2nao.jpg', 'http://media.novinky.cz/900/129005-gallery-t2nao.jpg', 400, 266, 700, 466, 'Ewa Farna střídá v popularitě Anetu Langerovou.','Jetix','','',''); /* ]]&gt; */ //]]>
České děti mají v současné době nejraději hrdinky televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě Zlatu Adamovskou a Danielu Šinkorovou. V přízni dětí dále zpěvačka Ewa Farna střídá Anetu Langerovou. Ukazují to předběžné výsledky ankety Jetix Kids Awards 2008, ve které hlasuje týdně až 7 tisíc dětí.
3. 6. 2008 12:06 - PRAHA
Mezi dětské idoly se překvapivě tento rok zařadila rapperská skupina Gipsy.cz, nováček v anketě. Stejně tak u dětských diváků boduje mladičká zpěvačka Ewa Farna, která dokonce nechala zapomenout i na superstar Anetu Langerovou.
Stejně jako v minulých ročnících soupeří o přízeň dětských diváků Karel Gott a prezident Václav Klaus, stálice ankety.
Od počátku května, kdy bylo hlasování odstartováno, dá za jediný týden hlasy svým nejoblíbenějším hvězdám pět až sedm tisíc dětí. Loni se ankety zúčastnilo 25 000 dětských diváků. Své idoly mohou letos volit do 15. června.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 22. června a bude spojeno s velkolepou show. Moderovat ji bude Leoš Mareš a během ní se děti setkají i s mnohými dalšími populárními osobnostmi. Vstup bude zdarma.

Psycholožka: vidí v nich své matky

Podle dětské psycholožky Václavy Masákové z Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 1, 2 a 4 mají děti rády Zlatu Adamovskou a Danielu Šinkorovou, protože jim připomínají jejich maminky.
"Navíc obě herečky hrají lékařky, jedna dokonce dětskou, a děti touží po tom, aby je někdo opatroval. To role těchto dvou hereček splňují a děti tak mají k seriálovým doktorkám důvěru, protože obě pečují o druhé," řekla Masáková.
Odliv dětské přízně zaznamenal hokejista Jaromír Jágr. Václava Masáková uvedla, že je to hlavně tím, že se hráč méně objevuje v českých médiích a děti na něj zapomínají. "Kdyby hrál na mistrovství světa a my bychom tam získali medaili, měl by naopak velkou šanci v anketě zvítězit," dodala s úsměvem.

Ewa Farna se bojí „hajzlíků“! Snad to přežije...

Ewa Farna se bojí "hajzlíků"!

Budoucí držitelka řady Slavíků se přiznala, že má strach chodit na záchod. Co za tím stojí?
2.6.2008 8:33 | Celebrity | diskuse (9)
Mladičká pěvecká star Ewa Farna (14) má strach! Trpí fobií, konkrétně klaustrofobií, což ji činí nemalé potíže.
Každý, kdo trpí klaustrofobií, musí svůj handicap nějak obejít. Tedy například vyjít schody pěšky bez použití výtahu a malým prostorám bez oken se vyhýbat vůbec. "Jet ve výtahu a zaseknout se, tak se zblázním," přiznává Ewa, která tuto fobii zřejmě zdědila po rodičích. Problémy také nastávají, když tělo velí vykonat potřebu. To je totiž nezbytné navštívit záchod. "Tam to vždycky nějak překonám," říká Farna. Tady halt Ewo nezbývá nic jiného, než se postavit problému čelem!

Vendryňská star doma zářila

Vendryně/Aktualizováno/ - Ewa Farna vystoupila v rámci svého turné před domácím publikem, v hledišti jí tleskaly také její spolužačky.
Ewa Farna se v sobotu vrátila do Vendryňského parku, kde před lety startovala její kariéra. Tentokrát už v roli známé zpěvačky. A představila se jen pár metrů od míst, kde stále navštěvuje devátou třídu základní školy s polským vyučovacím jazykem. "Je to naše kamarádka, přišly jsme se kouknout," řekla patnáctiletá Joanna Kowala, která schovávala v rukou velký transparent.
Vzkaz pro spolužačku třída tajila a rozbalila ho až během vystoupení. "Co bych k Ewě řekla? Je to úplně normální usměvavá puberťačka," prohlásila o rok mladší Michaela Lysek. Do areálu zamířilo odhadem bezmála tisíc lidí. Někteří z nich si možná vzpomněli na to, jak Farna kdysi v areálu vystupovala na populárních festivalech Zlot. Už tehdy se jí říkalo vendryňská superstar.
"Těžko předpovídat, ale talent má velký. Pokud se nestane nic mimořádného, myslím si, že ji čeká velká kariéra," soudí vendryňský starosta Rudolf Bilko. Farné na podiu předal kytici a poděkoval jí za to, že obec proslavila. "Nikdy nezapomene zdůraznit, odkud pochází. Nestydí se za to," uvedl Bilko, který prý obdivuje pohotovost zpěvačky pro rozhovorech. "Na kobylku se jí nedostal ani Kraus," vtipkoval.
Zpěvačce děkovalo i vedení polské školy, s níž se pomalu loučí. Závěr koncert byl velmi spontánní a nezkazil ho ani drobný déšť.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stavte se příště ;)